19 Mayıs Mh. Şemsettin Günaltay Cd. Kazım Gökten İş Merkezi No:148/18 Kadıköy 34736 İstanbul
+90 216 395 09 99
info@vipyatdunyasi.com

Kylie Jenner mega yat Tranquility doğum günü partisi

Kylie Jenner mega yat Tranquility doğum günü partisi

Kylie Jenner'in Tranquility mega yatindaki dogum günü partisi

Kylie Jenner 22'nci yas gününü süper yat Tranquility'de kutlayacak

Ünlü Amerikali manken Kylie Jenner, 22. dogum günü partisini, yakin zamanda Equanimity'den degistirilen ünlü mega yat Tranquility'de düzenleyecek.

Milyoner girisimci ve Kylie Cosmetics markasinin yaraticisi, diger Kardashian kardesler ile birlikte dogum günü partisi için ünlü mega yat üreticisi Oceanco tarafindan insa edilen süper yat Tranquility'ye ev sahipligi yapmak üzere Italya'ya gidiyor.

 

Teknenin haftalik yat kiralama ücreti nedir?

Bir hafta boyunca Yat Tranquility kiralamak isterseniz, size 1.100.000 Avro'ya mal olacak ve bu süper yatin kiralama yönetimi Camper ve Nicholsons tarafindan gerçeklestirilecektir. Dünyanin en zengin genç yildizi Kylie Jenner'in 1 milyar dolar civarinda tahmini net varliklari, bu nedenle bu sik yatini kiralayabiliyor.

Hollanda'da 2014 yilinda Oceanco tarafindan insa edilen Tranquility, gemide 28 mürettebat ile 26 kisiye kadar misafir agirlayabilen ilk mega yat. Yatin 4.900 hp gücüne sahip güçlü ikiz MTU motorlari, maksimum 19 knot hizina ulasabiliyor. Yatin toplam yakit kapasitesi 271 ton.

Kylie'nin dogum günü partisi için Akdeniz'e gidecegi tahmin ediliyor

Yat Tranquility'nin sahibi kimdir?

Tranquility'nin daha önce Jho Low tarafindan 1MDB ulusal güveninden çalinan parayla satin alindigindan süpheleniliyordu. Bu, Malezya’nin devlet fonundan 4,5 milyar dolar zimmete geçirilen uluslararasi bir arastirmanin bir parçasiydi. Fon baslangiçta, ülkedeki ekonomik kalkinmanin artirilmasina yardimci olmak amaciyla 2009 yilinda kuruldu.

Yat daha sonra Endonezya tarafindan gözaltina alindi ve geçtigimiz Agustos ayinda Malezya'ya verildi. Daha sonra yanlis tahsis edilen varliklarin yeniden kazanilmasi çabalari sonucunda Genting Malaysia'ya 126 milyon $ 'a teslim edildi.

Satin alma ilk defa ilan edildikten sonar Malezya Genel Bassavcisi Tommy Thomas; “Bu, Malezya Hükümeti için 1MDB skandalindan zamanin en yeniden kazandigi nokta olacak; bu basarinin basindan itibaren basit bir sekiz ay içinde, ”dedi.

“126 milyon dolarlik son teklif, Equanimity'nin ilk kez satisa sunuldugu Ekim 2018'den bu yana, son bes ay boyunca eldeki en iyi teklif. Bu dönemde çesitli teklifler alindi ??ve birkaçi 100 milyon dolarin üzerinde idi. ”

Agustos 2018'de, 92 metrelik Oceanco lüks yat Equanimity, Endonezya yetkilileri tarafindan yapildi.

Kylie Jenner'in muhtesem yatta dogum günü kutlamasi

Winch Design resimli iç tasarim Asya'dan esinlenmistir ve wenge, gold leaf, bambu ve mermer gibi malzemelerin kullanimini içerir. Yatin 22 kisilik yetkili konaklama kapasitesi, onu pazarda popüler bir charter yati yapmaktadir.

92 metrelik lüks yat 26 misafir ve 28 mürettebat üyesi agirlayabilir

Bu yilin baslarinda, Burgess, Kylie'nin bu haftasonu 22. dogum günü partisini düzenleyecegi mega yatin yeni resimlerini duyurdu. Tranquility'nin tüm özelliklerini ve fotograflarini burada bulabilirsiniz.